Чому обирають Альфа DEVELOPMENT

Головна мета – створювати сучасний та комфортний формат житла за доступними цінами.

Основний вид діяльності – розробка, будівництво та управління проектами в сфері житлової та комерційної нерухомості. Ми зібрали команду висококваліфікованих фахівців з величезним досвідом роботи в будівельній галузі.

Досвід на ринку будівництва.

2016 – рік заснування компанії, розпочалася робота над першим проектом. Активний ріст та розвиток компанії триває і до сьогодні. За цей час ми збудували та ввели в експлуатацію 30629м2, 415 квартир та офісів у 4 містах України. Ми розпочинаємо нові проекти з наявності абсолютно повного пакету дозвільної документації. Мешканці збудованих нами квартир вдячні за своє житло. А це чи не головне?

Технології

Ваша безпека та наша турбота

Під час зведення житлових комплексів ми використовуємо новітні технології та якісні матеріали. Відштовхуємось від стереотипів та впроваджуємо новації, аби кожний квадрат площі був корисним для Вас. В будівництві застосовані сучасні, енергозберігаючі, екологічно чисті матеріали.

Ефективність управління.

Альфа DEVELOPMENT – це команда, яка має одну спільну мету – будувати якісне та доступне житло.

Всі проекти націлені на розвиток міст і покращення умов проживання їхніх мешканців. Ми комплексно підходимо до будівництва об`єктів, тому у більшості наших житлових комплексах і районах передбачені комерційні приміщення.