ЖК "Софія Агрономічне"
ЖК

 • Статус будівництваБудується

 • Тип будівництваЖитлове будівництво

 • МісцезнаходженняВінниця Агрономічне, вул.Мічуріна

 • Сайт:sofia.vn.ua/ • Загальна інформація
 • Планування
 • Документи
 • Фотозвіт
 • Новини

Кожен з нас мріє мати власний дім в якому затишно, де панує родинне тепло, де нас завжди чекають із задоволенням. Філософія житлового комплексу «Софія» - звести не просто квадратні метри, а дім Вашої мрії, де Ви зможете насолодитись затишком та мальовничістю заміської природи! На українському ринку сучасної житлової нерухомості, будівельна компанія «Альфа Development» далеко не новачок, за роки своєї праці заслужила довіру від клієнтів по всій Україні. ЖК «Софія» - це затишок, комфорт та екологічність, інфраструктура продумана до дрібниць:

 • гармонійний простір прибудинкової території, що включає сучасний ігровий майданчик, комфортні зони відпочинку, пішохідні доріжки, паркувальні місця для жителів комплексу та їх гостей;
 • наближеність до міста та можливість дістатись до нього за лічені хвилини (кожні 10хв курсує маршрутне таксі);
 • близкість об'єктів соціально-культурного призначення (школа, дитячий садочок, будинок культури, магазини, кафе, квіткова база та кінно-спортивний комплекс, аптека, відділення нової пошти).

"Софія" є вибором тих, хто добре розуміє свої прагнення та бажання. Усвідомлює, що купує не квадратні метри, а свій майбутній дім. Тож не пропустіть можливість придбати квартиру своєї мрії вже сьогодні!

 
 

Розташування

ЖК «Софія» в Агрономічному Вінницького району по вулиці Мічуріна знаходиться в трьох з половиною кілометрах від Вінниці. Швидко добратись й при цьому достатньо аби втекти від загазованого міста. Будівля потопає в зелені, що дає відчуття заміського простору!


Комфортне планування

Можна обрати одно-, дво- чи трикімнатне помешкання, при цьому кожний варіант включатиме простору кухню і набір сучасних елементів простору.

Детальніше
Комфортне планування

Розумна ціна

Ми поважаємо правильний вибір наших майбутніх мешканців та пропонуємо перевірений баланс - «ціна - якість»

img

Висока якість будівництва

«Софія» - це продумана до дрібниць функціональність, якість виконання робіт, сучасні матеріали й технології, ліфти іноземного виробника. Наявність у квартирах усіх необхідних комунікацій (вода, каналізація, індивідуальне опалення, електрика).

Власна інфраструктура

Спортивні й дитячі майданчики, місця для відпочинку, зони паркування, пішохідні доріжки, зелені насадження, комерційні приміщення для обслуговування мешканців житлового комплексу.

img
Власна інфраструктура

 
Секція 3
Секція 1
Виписка

Виписка

Виписка

Виписка

Дозвіл на виконання будівельних робіт

Дозвіл на виконання будівельних робіт

Дозвіл на виконання будівельних робіт

Дозвіл на виконання будівельних робіт

Містобудівні умови

Містобудівні умови

Містобудівні умови

Містобудівні умови

ЖК "СОФІЯ"

Чому саме житловий комплекс "Софія"? Ознайомитись з перевагами Ви можете тут.

ЖК "СОФІЯ"

Чому саме житловий комплекс "Софія"? Ознайомтесь тут з нашими перевагами.

Місце знаходження об'єкту